Zamów bezpłatną wycenęWypełniając formularz kontaktowy możesz zlecić wykonanie tłumaczenia (a nawet je odebrać, nie ruszając się z domu/biura)
lub wysłać zapytanie o wycenę.

Rejestracja pojazdu w Krakowie i okolicach

Zadzwoń pod numer 668-820-230, a zarejestrujesz pojazd nie wychodząc z domu! Nasz specjalista odbierze od Ciebie dokumenty, załatwi w urzędach wszelkie niezbędne formalności i dostarczy Ci do domu lub firmy dokumenty wraz z tablicami rejestracyjnymi.


Tłumaczenia

Sigma to zespół tłumaczy z 27 języków świata z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy najniższe ceny i najwyższą jakość tłumaczeń przysięgłych i zwykłych jak również wysoko specjalistycznych.
W naszych szeregach posiadamy doświadczonych tłumaczy, sprawdzonych przy wielu zakończonych sukcesem projektach. To właśnie kadrze świetnych fachowców współpracujących z nami zawdzięczamy naszą obecną pozycję.
Cenimy Twój czas!
Nie chcesz się ruszać z domu lub firmy? Żaden problem! Wyślij nam dokumenty do tłumaczenia e-mailem a my odeślemy je do Ciebie pocztą, kurierem, lub na terenie Wrocławia dostarczymy pod wskazany adres!
Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy

Rejestracja pojazdów

Sprowadziłeś auto z zagranicy?
Jeśli cenisz swój czas, chętnie załatwimy za Ciebie wszelkie formalności związane z rejestracją pojazdu: Urząd Celny, Urząd Skarbowy, Wydział Komunikacji, to już nie Twoje zmartwienie - u nas odbierzesz polskie tablice rejestracyjne i dokumenty, a nawet ubezpieczysz pojazd!
Oferta naszego Biura jest bardzo bogata: oprócz tłumaczeń po najniższych w mieście cenach możesz u nas również uiścić opłaty rejestracyjne, recykling czy opłatę skarbową.

Ubezpieczenia

Zajmujemy się wszelkiego rodzaju ubezpieczeniami majątkowymi: komunikacyjnymi (OC, AC, NNW i inne), mieszkaniowymi, zarówno dla osób prywatnych jak i firm.
W swojej ofercie posiadamy wiele towarzystw ubezpieczeniowych m.in. PZU, Warta, HDI, Ergo Hestia, Proama, Uniqa czy Aviva. Dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę ubezpieczenia!